Raad van Toezicht
Samenstelling Raad van Toezicht

De heer J.P.M van Roermund (voorzitter)
Mevrouw A.M. van Bodegom
De heer S. van Hameren
Mevrouw K.M.J. Brookhuis

Organogram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Directie
   
Mevr. C.K. Vinckers
Bestuurder a.i.
e.vandijk@annavanrijn.nl
Dhr. F. van de Gronden
Directeur Anna Lyceum, Anna MAVO en BTV De Linie
f.vandegronden@annavanrijn.nl
Mevr. E. van Dijk
Directiesecretaresse
e.vandijk@annavanrijn.nl
Schoolleiding Anna Lyceum en Anna Mavo
  IMG_9979  IMG_9939
Dhr. F. van de Gronden
Directeur Anna Lyceum, Anna MAVO en BTV De Linie
f.vandegronden@annavanrijn.nl
Dhr. E.A.J. Lucassen, MA
Teamleider MAVO
e.lucassen@annavanrijn.nl
Mevr. M.A.C. Pauw
Teamleider onderbouw HAVO/VWO
a.pauw@annavanrijn.nl
 Petra Timmermans  IMG_9933  JoyceBlom
Mevr. P.L. Timmermans
Teamleider bovenbouw HAVO
p.timmermans@annavanrijn.nl
Dhr. W.T.J. Luckel
Teamleider bovenbouw VWO
w.luckel@annavanrijn.nl
Mevr. J. Blom
Secretaresse locatieleiding
j.blom@annavanrijn.nl
Schoolleiding Anna BTV De Linie
   
Dhr. F. van de Gronden
Directeur Anna Lyceum, Anna MAVO en BTV De Linie
f.vandegronden@annavanrijn.nl
Mevr. A. Hylkema
Teamleider BTV de Linie
a.Hylkema@annavanrijn.nl
Mevr. J. Blom
Secretaresse locatieleiding
j.blom@annavanrijn.nl
Staffunctionarissen

Kwaliteitsmedewerker:
Mevr. I.E.M van der Knaap, e-mailadres: i.vanderknaap@annavanrijn.nl

Systeembeheer / AVG Functionaris gegevensbescherming:
Dhr. F.J.H. Kregting, e-mailadres: f.kregting@annavanrijn.nl

Personeelszaken:
Mevr. L. Veldhuijzen, e-mailadres: pzavr@annavanrijn.nl